Favori Grup / Takım Seçimi
Grup 1
1955 BATMAN BELEDİYESPOR

1-0

ERCİŞ GENÇLİK BELEDİYE SPOR
BİTLİS ÖZGÜZELDERESPOR

2-0

BAĞLAR BELEDİYESPOR
YÜKSEKOVA BELEDİYESPOR

2-2

K.YILDIRIMSPOR
AĞRI 1970 SPOR

10-0

AĞRI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR
12 BİNGÖL SPOR

1-1

MUŞ MENDERES SPOR
DİYARBAKIR YOLSPOR

1-3

MARDİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
SİİRT İL ÖZEL İDARESİ SPOR

3-0

1960 SİLOPİ SPOR
Grup 2
ELBİSTAN BELEDİYESPOR

0-3

ŞARKIŞLA BELEDİYESPOR
KAHTA DİRİLİŞ SPOR

0-0

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESPOR
ULALAR BELEDİYESİ GENÇLİK VE SPOR

2-3

ANKAS İSTİKLAL SPOR
PÜTÜRGE BLD.SPOR

0-1

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR
ARABAN BELEDİYE SPOR

2-1

KİLİS BLD.SPOR
11 NİSAN SPOR

0-1

DERSİM 62 SPOR
HANKENDİSPOR

0-3

1920 MARAŞ SPOR
Grup 3
SARIKAMIŞ GENÇLER BİRLİĞİ SPOR

1-0

ARAKLI 1961 SPOR
KELKİT BELEDİYE HÜRRİYET SPOR

0-0

YAKUTİYESPOR
BAYBURT BELEDİYESPOR

0-4

GÖRELESPOR
KENDİRLİ BELEDİYE SPOR

2-2

ÇAYELİ SPOR
1926 BULANCAKSPOR

1-2

ARHAVİ SPOR
HAÇKA SPOR

0-0

TONYA DOĞANSPOR
SERHAT ARDAHAN SPOR

0-4

IĞDIRESSPOR
Grup 4
LADİK BELEDİYESPOR

1-0

HAVZA BELEDİYESPOR
TURHALSPOR

1-1

KASTAMONU ÖZEL İDARE KÖY HİZ.SPOR
SUNGURLU BELEDİYESİ SPOR

5-0

SAFRANBOLU BELEDİYE SPOR
ALTINORDU BELEDİYESPOR

1-3

ÜNYE 1957 SPOR
ÇANAKKALE DARDANEL SK

1-3

YOZGATSPOR 1959 FK
SİNOPSPOR

1-1

YENİ AMASYA SPOR
Grup 5
İSKENDERUN BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR

0-0

ADANA KİREMİTHANESPOR
1970 HİSAR SPOR

1-2

TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR
MEDCEM SİLİFKE BELEDİYE SPOR

1-1

İÇELSPOR
KAPADOKYA GÖREMESPOR

0-2

68 AKSARAY BELEDİYE SPOR
ADANA VEFA 01 SPOR

1-3

CEYHAN SPOR
MUT İDMAN YURDU BELEDİYE SPOR

0-2

KIRIKHANSPOR
7 MART KADİRLİ DEMİRSPOR

1-1

ARSUZ KARAAĞAÇSPOR
Grup 6
YENİÇAĞA SPOR

2-2

KARAPINAR BELEDİYESPOR
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ SPOR

0-0

KIRŞEHİR ÇAYAĞZISPOR
KIRIKKALE BÜYÜK ANADOLU SPOR

1-1

KEÇİÖREN BELEDİYESİ BAĞLUM SPOR
ANKARA DSİ SPOR

0-3

1926 BULANCAKSPOR
ÇUBUKSPOR FUTBOL A.Ş.

2-1

AKŞEHİR SPOR
SANDIKLISPOR

1-3

KARAMAN BELEDİYESPOR
Grup 7
YATAĞANSPOR

1-0

ORTACA BELEDİYESPOR
BUCAK BELEDİYE OĞUZHANSPOR

2-1

KALE BELEDİYESPOR
SERİNHİSARSPOR

1-0

AYDINSPOR 1923
MANAVGAT BELEDİYESPOR

2-1

KUŞADASISPOR
DİDİM BELEDİYESPOR

4-1

TAVAS BİRLİKSPOR
SÖKESPOR

0-0

ISPARTA DAVRAZ SPOR
KONYAALTI BELEDİYE SPOR

0-0

KEPEZ BELEDİYESPOR
Grup 8
AYVALIKGÜCÜ BLD.SPOR

1-3

SOMASPOR
ORHANGAZİ BELEDİYESPOR

0-3

GÜLBAHÇESPOR
YALOVA KADIKÖY

1-0

ALTINOVA BELEDİYESPOR
SALİHLİ BELEDİYE SPOR

3-1

URGANLI SPOR
ÇİĞLİ BELEDİYESPOR

2-0

BURHANİYE BELEDİYESPOR
İZMİRSPOR

4-2

ÖDEMİŞ SPOR
Grup 9
MALTEPESPOR

1-3

SULTANGAZİ SPOR
GAZİOSMANPAŞASPOR

0-0

BOZÜYÜK VİTRASPOR
BELEDİYE DERİNCE SPOR

5-0

KOCAELİ BÜYÜKDERBENTSPOR
ALİAĞA FUTBOL A.Ş.

4-0

KÜTAHYA ÇAMLICASPOR
BORNOVA YEŞİLOVA SPOR

3-5

KÜTAHYASPOR
BAŞİSKELE DOĞANTEPESPOR

4-1

ÇAYIROVA SPOR
TKİ TAVŞANLI LİNYİTSPOR

0-3

VEFASPOR
Grup 10
KARASUSPOR

2-2

DEVREK BELEDİYESPOR
ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR

0-0

KAYNAŞLI BELEDİYESPOR
KDZ.EREĞLİ BELEDİYE SPOR

1-1

HENDEK SPOR
ZAFERSPOR

0-0

KÜÇÜKYALI YELKEN
BARTINSPOR

1-0

1877 ALEMDAĞ SPOR
BEYLERBEYİSPOR

0-1

SERDİVANSPOR
BEŞYÜZEVLER SPOR

3-0

YEŞİL BURSA A.Ş.
Grup 11
ÇERKEZKÖY 1911 SPOR

0-3

ÇENGELKÖY FUTBOL YATIRIMLARI A.Ş.
MODAFEN SPOR

3-2

ÇANAKKALE DARDANEL SK
YEŞİLKÖY

2-1

KAVAKLISPOR
TEKİRDAĞSPOR

1-0

ÇORLU SPOR 1947
EDİRNESPOR

1-0

UZUNKÖPRÜSPOR
ADASPOR

0-1

BİGASPOR
İSTASYONSPOR

0-4

KARTALSPOR
Grup 12
Gelecek Hafta Maçlar
Puan Tablosu
Takım Adı O G AV Puan